KONST / Litografier / Grafiskt blad 11755364
nr 1175 5364
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 14/99, bladets mått: 45x45 cm
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:21:29
16/4 12:00:06
16/4 18:08:57
Catrine Näsmark
Läs mer om Catrine Näsmark